1 2 3 4

Witamy na stronie firmy TT Solar

Firma TT Solar Technika Grzewcza S.C. rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku, na bazie dwudziestoletnich doświadczeń właścicieli i pracowników. W tym okresie, korzystając z rozwijającej się gospodarki wolnorynkowej, zdobyliśmy cenne doświadczenie i uznanie klientów.

Skutecznie realizujemy projekty w branży instalacyjnej, z których obecnie około 40% prowadzimy na terenie Polski południowej, zaś pozostałe około 60% na terenie całego kraju, m.in. w Krakowie, Katowicach, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu.

Do struktur naszej firmy dołączyło grono doświadczonych inżynierów, o wysokich umiejętnościach interpersonalnych i świadomości oczekiwań kontrahentów. Świeże spojrzenie młodego personelu oraz długoletnie doświadczenie starszych współpracowników, zaowocowało licznymi kontraktami na kompleksowe wykonanie instalacji.

Naszymi klientami są zakłady przemysłowe, spożywcze, obiekty biurowe i handlowo-usługowe, w których stosujemy nowoczesne i innowacyjne technologie, takie jak:

  • wysokosprawna kogeneracja,

  • absorpcyjne urządzenia chłodnicze,

  • pompy ciepła, panele solarne,

  • klimatyzatory.

W naszej ofercie znajdują się niemal wszystkie urządzenia niezbędne do wykonania instalacji, nawet tych o szczególnym przeznaczeniu. Personel techniczny i serwisowy posiada niezbędne autoryzacje producentów, którzy dbają o poszerzanie ich wiedzy podczas regularnie organizowanych szkoleń.

W ostatnim okresie działalności wyspecjalizowaliśmy się w projektowaniu i kompleksowej realizacji inwestycji. Instalacje wykonujemy w każdej wymaganej technologii. Firma nieustannie się rozwija, zdobywając doświadczenie niezbędne do szybkiej i starannej realizacji projektów.

Zapraszamy do współpracy, zapewniając o terminowej i rzetelnej realizacji powierzonych nam inwestycji.